Turystyka

Turystyka Informacje i porady na temat niektórych z najlepszych wycieczek, wyjazdów, wycieczek, a mało znane klejnoty wokół miasta są obnażone dla zwiedzających miasta. I LOVE RIO przynosi szczegółowe i specjalistyczne porady, jak najlepiej podziwiać różnorodne krajobrazy - góry, plaże, parki, i więcej. Z doskonałą okazję zdjęć, aby najlepszy sposób na spędzenie deszczowy dzień w Rio, a także zajęć i wycieczek.


Słynne zabytki tyle, ile mniejszych i praktycznie nieznanych skarbów są odkryte i przedstawione. Szczegółowe informacje, w jaki sposób dotrzeć do wszystkich części Rio, lub gdzie znaleźć najlepsze przewodniki, jest oferowany w całym portalu.


Rio de Janeiro Zdjęcia

ŚWIAT DZIEDZICTWA STRONY


Świat słynie z plaż, karnawał, a charakterystyczny posąg Chrystusa Odkupiciela, Rio de Janeiro jest miastem o bogatej historii, kultury, tradycji i natury, które wykraczają daleko poza to, co jest powszechnie znany. Gorgeous brzegi monolityczne góry, wodospady, nietknięte lasy miejskie, wyspy, a nawet jeziora można wszystko znaleźć w granicach miasta Rio.


Forty wojskowe, piękne kościoły, muzea, zabytkowe budynki i ośrodki kultury rozsianych dzielnicach głęboko różnych od siebie, opowiedzieć historię miasta, jak bogaty w duszy, jak to jest w piękno i zapewnić fascynujący dodatek do spektakularnego charakteru Rio.


Nazwany przez UNESCO światowego dziedzictwa i dziedzictwa UNESCO w 2012 roku, instytucja otrzymała tytuł do Rio de Janeiro w uznaniu wyjątkowy sposób naturalny przez miasto ustawienia połączyć się z miejskiego krajobrazu, oraz w uznaniu swojej różnorodnej i wyjątkowej urody.

Ponadto, aby podkreślić kilka lokalnych atrakcji, takich jak pomnik Chrystusa, plaży Copacabana, ogrodów botanicznych, w Tijuca Forest, i fortów wojskowych, UNESCO uznała również bieżące inspirację artystyczną Rio de Janeiro, pod warunkiem, muzyków, krajobrazowych i artystów na przestrzeni lat ,


Najsłynniejsze atrakcje w Rio są posąg Chrystusa Odkupiciela i Sugar Loaf - ikony symbole Rio de Janeiro do prawie wieku. Jednak miasto oferuje wiele innych atrakcji, które, choć nie tak sławny, może być równie niezapomniane.


Ikona World of Rio de Janeiro, 30-metrowy pomnik stoi Chrystusa na Corcovado Mountain, na terenie Parku Narodowego Tijuca Leśnej. Goście mogą dotrzeć do posągu przez panoramiczne windy i odwiedzić kaplicę ustalony na podstawie pomnika.

Naprzeciwko pomnika, Prawo na otwarciu zatokę Guanabara i rośnie prawie 400 metrów wysokości, góra Sugar Loaf jest jedną z wizji podpisu w Rio de Janeiro. Ta wspaniała formacja skalista daje wszystkim gościom możliwość dla niektórych wspaniałych poglądów i doświadczeń. Piesi mogą zbadać swoje monolityczne wysokości i odwiedzających może podróżować przez kolejką linową na sam szczyt góry, na jednej z najbardziej niesamowitych widoków na kontynencie, w tym lotniczych widokiem miasta Niterói, Chrystusa plaży Odkupiciela i Copacabana - kolejnym ważnym orientacyjny w mieście.

Jednym z najczęściej odwiedzanych plaż na świecie, plaża Copacabana jest domem dla szerokiej ofercie restauracji, barów, sklepów, butików, teatrów, galerii i pokazów - z główną atrakcją tutaj jest jasne niebieski ocean i wszystkie działania pozwala , takich jak sportów wodnych i plażowych, jogging, jazda na rowerze lub po prostu zrelaksować się na piasku i cieszyć się widokiem.

W pobliżu, Ipanema jest centrum deluxe wszechświata Rio - kochany przez poetów, muzyków i miliony turystów, ta okolica jest domem dla jednej z najlepszych plaż miejskich na świecie, a miejsce dla niektórych z najbardziej znanych i ekskluzywnych sklepów, butików i galerie w kraju. Jest to wspaniałe miejsce, by podziwiać widoki, takie jak góry Morro Dois Irmãos, turkusowych wód i pięknych plażowiczów.

Położony w jednym z najbardziej dostępnych i turystycznych obszarów Rio, Góra Morro Dois Irmãos nie jest często odwiedzany, ale oferuje wspaniały widok dzielnic Ipanema i Leblon chwilę naprzeciwko niego, wyspy Cagarras składają się na wielki półotwartym dniowa wycieczka i roztacza się wyjątkowy widok na miasto. Archipelag ten, położony zaledwie kilka kilometrów od plaży Ipanema, jest doskonałym miejscem do odwiedzenia w poszukiwaniu bliskiego spotkania z przyrody i różnorodności biologicznej w Brazylii. Jako ostoja dzikiej przyrody, wiele gatunków zwierząt morskich, z wody lub powietrza, można zobaczyć tutaj.


Dziś, ponad 1,6 mln osób odwiedza Rio rocznie, a jednocześnie turystyki w Rio de Janeiro kwitnie od ponad stu lat, co przyciąga turystów do miasta znacznie ewoluowały. Początkowo Sugar Loaf nie był dostępny za pośrednictwem kolejki, posąg Chrystusa nie istnieje na Corcovado górskich, a plaże były postrzegane jako niebezpieczne i wykorzystywane wyłącznie do kąpieli leczniczych. Co pewien uległy zmianie - jednak wciąż wiele wspaniałych miejsc pozostają praktycznie niezbadane przez dzisiejszych gości.


Ludzie z całego świata przyciąga i oczarować unikalną mieszankę plaże, góry, parki, kultury i stylu życia, z których wszystkie są inspiracją dla wielu form sztuki, literatury, poezji i muzyki.

Muzea, galerie i teatry są otoczone wyjątkowo dramatyczny krajobraz, gdzie natura spotyka metropolii miejskich i uderzające pomysłowość faveli. Tablica hosteli i apartamentów, aby wizyty, jak wygodne i przyjemne, a wiele opcji transportu umożliwić odwiedzającym wiele prostych sposobów na odkrywanie i doświadczanie miasta.


Od szczycie góry Rio można podziwiać wspaniałe widoki na otaczający pejzaż i uchwycić jego tekturowych grę - pomiędzy gór i morza, lasu i miasta, wieżowiec glamour i rozwalony faveli - w taki sposób, że trudno jest wyobrazić z ziemi.


Sugar Loaf, Corcovado i Dois Irmãos są jednymi z najbardziej znanych z tych tras, podczas gdy Pedra de Gávea oferuje nieco więcej wysiłku wycieczkę z równie aresztują poglądów.

Tijuca Park Narodowy jest jednym z największych lasów miejskich na świecie, znajduje się bardzo blisko centrum Rio. Bogaty w skalistych wzgórz i małych gór, oferuje ekscytujących wycieczek wzdłuż stromych szczelinach i ukrytych tras, pozwalając cieszyć się przerwy wodospad lub podziwiać egzotyczne fauny, dżungli winorośli, wystające formacje skalne i endemiczne przyrody. Od swoich górskich szczytów można obejrzeć wielki zasięg i ogrom lasu, i wziąć w dowodzący panoramy miasta poniżej.

Rio ma wyjątkowe bogactwo wielkich zielonych przestrzeniach, w tym miejskich parków, lasów i parków państwa. Wzdłuż wybrzeża pomiędzy Botafogo i Centro to soczysta zieleń obszar zwany "Parque do Flamengo," czy Flamengo Park. Duże, egzotycznych drzew linii ścieżki, gdzie ludzie można znaleźć bieganie, ćwiczenia, jazda na łyżwach, jazda na rowerze, spacery lub po prostu relaks.

Za wysokimi drzewami i egzotycznych gatunków, gdy "Jardim Botanico," czy ogród botaniczny, jest idealnym miejscem. Utworzony w 1808 roku przez rodzinę królewską głównie do uprawy leczniczych i medycznych roślin, ogród i szklarnie teraz gościć imponująco szerokim wyborem roślin - orientalne przyprawy, takie jak wanilia i cynamon, warzywa z Portugalii i Gujany i roślin, drzewa i kaktusy z całego globu.

"Parque Natural Miejski Marapendi" lub Marapendi Park Miejski, dostępne za pośrednictwem Strefy Zachodniej Rio, zapewnia gościom szereg działań, w tym turystyka, pikniki i beztroskie na placach zabaw. W "Lagoa de Marapendi" lub Marapendi Lagoon, znajduje się w dzielnicy Barra da Tijuca obfituje w malownicze widoki, czyste wody i szereg ptaków i dzikich zwierząt. Goście mogą również cieszyć się malowniczy rejs po jeziorze.

Najsłynniejszy laguny w mieście jest "Lagoa Rodrigo de Freitas," znany również jako "centrum Rio de Janeiro." Ten spokojny jezioro jest doskonałym miejscem, aby cieszyć się widokiem na miasto, a także do wykonywania i ćwiczyć wszystkie rodzaje sportów wodnych i lądowych. Od wioślarstwo, kolarstwo, trekking, jogging lub ćwiczenia jogi i opalania, ścieżka wokół laguny oferuje wiele możliwości, aby zrelaksować się i pracować, cieszyć się zwykle świeże i jasne dni w Rio.


Jako cenny przypominają o bogatej historii, kultury i rozwoju w Rio de Janeiro, kilka fortów wojskowych wzbogacić brzegi i panoramę miasta, a także dziesiątki kościołów i zabytków rozsianych kilkudziesięciu dzielnic.


Symboliczna i naprawdę wyjątkowa Cathedral de São Sebastião do Rio de Janeiro jest bardzo nowoczesny i zapierające dech w piersiach budowa domu dla wiary ludzi Carioca i tysięcy turystów, którzy znajdują się w jego magicznej konstrukcji, tajne nagrody sztuki i światłem słonecznym. Słynie kształcie stożka i malowane sztuki szkła w oknach, które wykraczają od podłogi do sufitu, tworzącymi krzyż, ten klejnot architektury znajduje się w finansowym centrum miasta, gdzie otworzył swoje drzwi na świat w 70-tych. Z miejsca stojące dla 20.000 osób, może być łatwo wymyślony jako jeden z największych świątyń w Ameryce Południowej.

Nie daleko, między plażami Copacabana i Arpoador stoi Copacabana Fort, dzielnie stoi na Ocean Atlantycki. Zbudowany w 1914 roku, w tym uzbrojony bunkier strzeżony brzegi Rio aż wyłączona dla obrony wybrzeża w 1987 roku, ale goście wciąż mogą podziwiać siłę jego ścian i armat Kruppa, że go bronili. Obecnie jest on stosowany jako Muzeum Historii Wojska i daje odwiedzającym piękne obserwacji plaż i całą zatokę, a jego lokalizacja była strategicznie wybrał nadzorować obszar 360 ° wizji.

Piękna i historycznie znaczące "Parque Lage" na obrzeżach dzielnicy Jardim Botanico jest kluczowym zabytkowy z czasów kolonizacji Brazylii, a do domu piękny ogród. Pałac na oczach wykazuje wyrafinowane piękno początku 19-wiecznej architektury, ramię w ramię z sztuki współczesnej z "Escola de Artes Visuais", w School of Visual Arts.


Rio de Janeiro został uznany przez ostatnie dziesięciolecia swojego wkładu w świecie artystycznym. Wynika to częściowo z inwestycji rządowych w galerii i wystaw w całym mieście. W "Museu de Arte do Rio", czyli Muzeum Sztuki w Rio, został otwarty w 2013 roku, a gospodarze wspaniałe wystawy i wydarzenia przez cały rok. W "Museu de Arte Moderna", czyli Muzeum Sztuki Współczesnej, a także "Centro Cultural Banco do Brasil", czy Bank of Brazil Centrum Kultury, również zaplanować uznanych na arenie międzynarodowej wystawy przez cały rok.


Innym aspektem repertuaru kulturowego Rio jest jego teatr, a powszechne uznanie dla sztuki scenicznej. W "Teatro Municipal," czy Teatr Miejski ", jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście. Zbudowany w stylu barokowym w 1909 roku, to przede wszystkim wykazuje klasyczne koncerty, opery i balety, a także trochę teatr muzyczny.


Życie nocne Rio jest całkowicie unikalny i akceptacji - przyjmując do swojej owczarni ludzi wszystkich smaków, środowisk i orientacji. Jest on pełen pasji życia, szczęścia i żywej muzyki, spektrum kolorów i blasku.


Znany z białymi łukami, które zaznaczają wejście do artystycznej dzielnicy Rio de Janeiro, a do domu jasno wyłożone kroków, które wznoszą się do dzielnicy Santa Teresa, Lapa jest jak żadne inne miejsce na świecie. Kolorowe kramy koktajle, piwo i jedzenie z ulicy pieprz chodników, a drogi są pokryte prętów wystających żywe, tradycyjnej muzyki, takich jak Samba, Forró i Funk.

Stylowe i wyrafinowane zakłady znajdują się w dzielnicach Copacabana, Ipanema i Leblon, a bary i kwadraty pieprzem każdą dzielnicę, pełno muzyki i szczęśliwy gadać mieszkańców Rio.


Jak niedrogie zakwaterowanie rozwinął przemysł w Rio, właściciele pracował bez wytchnienia, aby ich zakłady, jak uroczy i wyjątkowy, jak to możliwe. Mają tendencję do tworzenia ekscytującą atmosferę, wzmocnioną przez communality wspólnych barów, salonów i kuchni.


Istnieje również spora liczba luksusowych dostępnych w mieście. Niektóre plushest hoteli można znaleźć w modnych dzielnicach Copacabana, Ipanema i Leblon, zapewniając gościom znakomitą kuchnię baseny, bary, sauny i masaże.

Landmark Copacabana Palace znajduje się na szczycie listy z Ameryki Południowej 5-gwiazdkowych hoteli, i to jest na pewno trzeba zobaczyć w Rio de Janeiro. To otworzyło swoje podwoje dla turystów z całego świata w 1923 roku, i od tego czasu jest złożony niektóre z najbogatszych i najbardziej znanych gości w stolicy Carioca, takich jak Marilyn Monroe, Lady Diany Luciano Pavarotti i, aby wymienić tylko kilka.

Dla osób odwiedzających Rio w interesach, istnieje wiele stylowe hotele w powstającej handlowej i nowoczesnej dzielnicy miasta, w Barra de Tijuca. Istnieją również gust i niedrogich opcji hotel rozsiane po całym centrum miasta i dzielnic, które go otaczają, jak Catete, Flamengo i Lapa.

Kolejnym miłym rozwiązaniem jest wynajem mieszkania. Wraz z pojawieniem się kilku bardzo udanego przedsięwzięcia online, nastąpił bezprecedensowy wzrost tego rodzaju wakacjach. Podróżni mogą wybrać swój dom z dala od domu, poprzez wynajem w pełni urządzone i przytulne pokoje w mieszkaniach i domach.


Rio de Janeiro rundy transportu publicznego sprawia, że jakakolwiek część miasta łatwo dostępne. Autentyczne wizyta w Rio nie byłaby kompletna bez jedziesz na jednym z autobusów szybkiej jazdy. Alternatywnie, metro jest szybkie i niezawodne i uczęszcza najpopularniejsze dzielnice turystyczne w mieście.


Wypożyczenie roweru może być bardzo przyjemna opcja, szczególnie w słoneczny dzień. Są doskonałe ścieżki rowerowe wszystkim wzdłuż głównych odcinkach plaży w Leblon, Ipanema, Copacabana, Leme Botafogo i Flamengo. Podobnie, ścieżki, które otaczają Rodrigo de Freitas, są idealne do urokliwej i malowniczej przejażdżce rowerowej.

Czy jest to szybkie, wolne od ruchu przejażdżka przez miasto, lub zwiedzanie wycieczka, która jest w sklepie, konwencjonalne taksówki i moto-taxi przejażdżki są jednymi z najbardziej wydajnych i radosny sposób na poruszanie się po mieście.

Jachty i śmigłowce oferują ekscytujące sposoby, aby wystąpić szmaragdowe wody Rio i malownicze wyspy i uzyskać piękne i niepowtarzalne widoki na panoramę miasta. Rio szczyci się jedną z najbardziej zapierające dech w piersiach i unikalnych topografii dowolnym mieście na świecie - góry, plaże, lasy i wysokie budynki łączą się ze sobą w hipnotyzujący sposób, oferując gościom zapierające dech w piersiach widoki z niemal dowolnym kątem, a nie lepiej niż z góry.