Fason

I LOVE RIO prezentuje najbardziej uderzające i współczesną modę dla kobiet i mężczyzn w Rio de Janeiro, zapewniając wgląd w najnowsze trendy w odzieży do pracy, stron, sportu, rekreacji codziennej i plaży.


Historyczny rozwój trendów stylistycznych międzynarodowych i krajowych otrzymuje look-in dostarczył czytelnikom z poczuciem znaczenia społecznego i politycznego formy sztuki. Od suknie i garnitury do bikini i kąpielówkach, wybiegu pomysłów typu są pakowane i dostarczane do czytelników, aby pomóc im ożywić swoją garderobę i zrozumieć Carioca estetyczne.


Rio de Janeiro Zdjęcia

STYL DLA TWÓRCZEGO UMYSŁ


Tętniący życiem Rio de Janeiro, jest ściśle związana z jego intensywnego stylu mody, ponieważ jest to jeden z języków, że miasto korzysta wyrazić swoją osobowość. Mieszkańcy Rio włączyły niektóre ciepło i piękno ich otoczenia i charakteru w sposobie prezentowania się, co ich estetyczne bardzo wpływową w świecie międzynarodowej mody.


Wszystkie najlepsze i najbardziej znanych projektantów i domów mody znajdują się w tej kulturalnej miejscu, ale rodzime marki wziąć koronę - panorama lokalnej przepełnione radością jest nieodpartym projektantów, którzy dają trendów własnego głosu.


Cariocas mają bardzo wyrazisty wygląd, charakteryzujący się skłonnością do koloru, blasku i zabawy. Moda w dzisiejszym mieście jest wynikiem lokalnej twórczości i wpływów z całego świata, Reimagined i dostosowane do ciepła i otwartości charakter miasta i jego mieszkańców.

Wyraziste wzory, elementy platformy i turkusowe działa idealnie w rękach tego placu na tropikalnej pret-a-porter: Rio ustanawia własne standardy, i porównuje tylko dla siebie. Bardzo wyjątkowe użycie dzwonka, surowców i błyszczących tekstur, a także kształtów geometrycznych lub flaunty dają niepowtarzalną atmosferę na wybiegach, w pokazach mody, jak i na plaży.


Aż do początku 20 wieku brazylijski mody został prawie całkowicie zależy od trendów europejskich, co oznaczało, że ubranie rzadko dostosowany do klimatu tropikalnego. W tych wczesnych latach style międzynarodowych były prowadzone przez francuskich projektantów, którzy wyzwolonych kobiet z gorsetem.


Bikini zostało zaprojektowane w Paryżu w 1946 roku, co powoduje takie zamieszanie, że został nazwany na cześć atolu Bikini, małym skrawku Oceanu Atlantyckiego, gdzie Amerykanie wykonywanych testów atomowych. Po raz pierwszy została noszone w Rio de Janeiro dwa lata później, a od tego czasu stał się charakterystycznym symbolem Carioca plaży kultury. W 1962 roku, pierwszy klapki powstały w Brazylii, na podstawie obuwia japońskiej, która utorowała drogę do światowej sławy marki Havaiana.

Mod, Hippie i grunge mody zdominowany lat 60., 70. i 80. w całym Zachodzie, powszechnie pod wpływem muzyki popularnej czasu, takich jak rock, disco, grunge i metalu.

Rio de Janeiro jest domem dla wielu dziedzictwa, kultur i subkultur, moda i trendy odpowiednio opracowywane. Styl Carioca jest obchodzony na jego jasnych i żywych kolorach, które odpowiadają słoneczny klimat, ale istnieje wyraźna różnica pomiędzy rodzajami strojów noszonych do pracy i wypoczynku.


Miasto jest bardzo kulturalny i zróżnicowane, i ma kilka prądów artystycznych i oryginalne uruchomione poprzez swoje tętniące życiem ulice. Samba, Bossa Nova Surf, a to tylko niektóre z gatunków, które nadają niepowtarzalny charakter mody tutaj, i można je znaleźć we wszystkich wypowiedzi artystycznych, że lokalni projektanci wybierają.

Podczas gdy ogromna różnorodność kolorów, kształtów, wzorów i wzorów może wydawać się losowo do gościa, istnieją wyraźne i szczegółowe wytyczne dotyczące miejsc, okazjach i subkultur. Strój plażowy następująco jasne zasady, często tak bardzo jak formalnych i eleganckich klimatami: odwiedzający zauważamy natychmiast nie ma powodu, aby wyglądać bałagan na plaży.


Sztuka, piękno i elegancja to najważniejsze w stylu życia Rio. Plaża i jej krajobrazy, działania i odczucia są główną atrakcją w życiu tego miasta i idealne miejsce na te doświadczenia do przyłączenia się jest moda. Stroje kąpielowe projektanci są wielkim hitem cały rok, dlatego, że ich produkty nie są atrakcją turystycznym, ale sposobem na życie dla wszystkich obywateli.

W ciągu tygodnia mężczyźni i kobiety mają tendencję do wyboru garniturach, formalnej odzieży i zamkniętych butów. Istnieje pewna sztuka wybierając te elementy podane na gorący i wilgotny klimat - obie płcie mają tendencję do noszenia luźnych części wykonanych z lekkich tkanin.

Wyraźny aspekt życia codziennego, jak i nocnych mody jest to, że zarówno mężczyźni jak i kobiety mają dość naturalny wygląd. Jeansowe szorty, luźne topy pasek, płynące spódnice i sukienki, żywe koszulki i sandały można zobaczyć na barów, placów, parków i plaż. Make-up jest zwykle dość dyskretny i męskie włosy są zazwyczaj krótkie i wytrzymałe, często towarzyszy łącznej goleniu lub lekkim brodą w większości.

Podczas gdy klasyczny wygląd jest naturalny i beztroską, zwłaszcza w okolicach plaż, Cariocas wydają się być schludne i dobrze kempt. Buty i ubrania są świeże, czyste i nie-pogniecione. Wiele kobiet zostawić ich zamki spadać naturalnie, inni mają regularnie je wyprostował. Jest to również powszechna praktyka dla mężczyzn i kobiet, aby manicure i pedicure.

Druki wielu kulturalnych i style, spódnice i biżuteria, są stałym elementem garderoby Carioca. Są to popularne marki lokalne projektanta dla młodych ludzi w mieście i szerszego Brazylia - pionierskie głosów w brazylijskim stylu, catering dla ludzi wszystkich stylów i przekonań poprzez żywe, świeże i intrygujący kawałki. Projekty Rio bezpiecznik high-end oryginalność i wyrafinowania, ze świadomością codziennych potrzeb brazylijskich kobiet i mężczyzn.

Cechą tej mody miasta jest jego różnorodność, a tam jest coś dla każdego: od elegancji i najbardziej prestiżowy do regularnego surfer, Rio de Janeiro znajduje sposób, aby sprostać potrzebom i proszę, nastrój, a nawet połączyć się z nieodkrytych życzenia. Ta różnorodność można znaleźć w różnych marek, przelewanie z egzotyczne pomysłowości i kreatywności.


Przemysł mody w Rio rośnie wszerz i reputacji w ciągu ostatnich lat, a miasto teraz organizuje szereg doniosłych targów mody i stylistów, które fashionistki z całego świata harmonogramem ich rok. Miasto jest także domem dla ważnej instytucji o nazwie "Academia Brasileira da Moda" Brazylijska Akademia Mody.


Bogata scena kulturalna posiada miejsce dla wszystkich wypowiedzi artystycznych i moda sprawia, że liczne występy w kalendarzu Carioca, zwłaszcza z tygodni mody w Rio de Janeiro, które w ciągu roku prowadzą drogi z letnich i zimowych edycjach. Te sytuacje, są wśród rozległej i silnej sieci wydarzeń, które dotyczą roku i kraju, z ekscytujących pokazów. Największe nazwiska w branży, a także kluczowe czynniki wpływające z zagranicy, spotykają się w tym fest zadziwiać ze wspaniałości swoich nocnych suknie, świeżością ich posh i niefrasobliwe podpisów i wyrafinowanych strojów kąpielowych. W pigmentów i pastele, błyszczały w jasnej czerwieni i wiosennych grafiki, kobiecości i uroku są prawdziwymi gwiazdami show.

Styl przychodzi naturalnie, dzięki opanowanie i naturalne piękno brazylijskich kobiet: prawdziwe życie w duszy muzy miasta. Brazylijscy Super modele i ustawiaczy tendencji mody są przykłady znaczenia mody zainteresowania Brazylii i spryt i piękno swoich kobiet. Flaunt włosów jest jednym ze znaków rozpoznawczych tego brazylijskiego miasta: czy to długie zamki surfer, lub falisty grzywa Syrena, zdrowe i lśniące włosy oddaniem poszukiwane.

Kilka pomysłów dla tych, nie tak przyzwyczajeni do wilgotności i wiatru typowej strony plaży, mogą być bardzo pomocne, aby nadążyć za blisko doskonałych standardów mieszkańców. W "Brazylijski zadymie" techniki prostowania włosów ma wiele adeptów, podczas gdy bardziej naturalne trendy stają się tak popularne wśród ideałów dla zdrowych zabiegów kosmetycznych, zamiast opcji chemicznych.


Zakupy w Rio de Janeiro może być tak różne, jak miasta 160 dzielnicach, 70 plaż i nieskończonych barów. Luksusowe i ekskluzywne centra handlowe są dostępne jak ekscytujące bazarach, gdzie wszystko jest okazja - nie wspominając o antycznych targach, słynnego Ipanema Hippy Targi, lub uroczy Copacabana przygody.


Różnorodność opcji, aby zaspokoić wszystkie gusta i budżety są rozproszone wszystkich dzielnic i dać każdemu doskonałą alternatywę dla deszczowy dzień. Mini centra handlowe, prawie przebrani za pojedyncze sklepy, ukryć wewnątrz budynku, w każdym zakątku miasta - z dala od światła punktowego, ośrodki te są ulubionym wśród miejscowych łowców okazji.

Tak więc, jeśli plaże, bikini i ciepła Rio stać się zbyt wiele, to miasto ma jakiś genialny możliwości zakupów w dawce detalicznej terapii. Istnieją liczne centra handlowe, centra handlowe, butiki, oraz malutki off sklepach zachować chętnie kupujących szczęśliwy.


Ceny mogą się różnić jak pogoda w lecie - więc miejsce może oznaczać różnicę między drogie i okazja - szczególnie w przypadku odzieży, obuwia, sztuki i rzemiosła, i pamiątek.


Barra Zakupy to największy i najbardziej popularny Rio centrum - znajduje się w dzielnicy Barra da Tijuca, to jest prawie to małe miasto samo w sobie, wraz z w sąsiednim centrum Nowego Jorku restauracji i kin - domu do kilku restauracji, pubów i nawet kluby fitness. Jest to bez wątpienia miejsce na zakupy, z setkami sklepów rozłożonych w 4-kilometrowej odcinku, od nazwy ulicy do wysokiej niezależnie posiadanych magazynów mody i biżuterii. Nie daleko w tej samej okolicy, nowy przybysz na scenie handlowej jest szykowny i modny Wioska Mall, wyświetlając tylko najlepsze z najlepszych brazylijskich i międzynarodowych marek.

Kierowania również wyrafinowane konsumenta, jest Sao Conrado Fashion Mall - do domu, do ekskluzywnych sklepów każda wyświetlanie ekskluzywnych marek projektant. Kosmetyczne, sportowe, a sklepy elektroniczne dostarczyć moneyed cariocas z turystów i wszyscy muszą na popołudnie zabawy. Przestrzeń jest otwarta i przestronne, a atmosfera bardziej zrelaksowany niż w innych kompleksów handlowych. Tutaj, nie jest niczym niezwykłym miejscu brazylijskich gwiazd i modelek przeglądania strony sklepów, czasem w drodze do miejscowego kina wyposażonego w czterech ekranów i wygodny parkingowego.

Dla wielu sklepów, w pobliżu najbardziej popularnych dziedzin plaży, imponujący, Rio Sul Mall jest dogodnie usytuowany w dzielnicy Botafogo i elegancki Shopping Leblon jest w samym sercu dzielnicy Leblon. Z setkami sklepów, wielu restauracji i kin, te centra znajdują się w pobliżu wielu popularnych atrakcji turystycznych w Rio, takich jak góry Sugar Loaf i Corcovado.

Leblon jest posh dzielnicy, gdzie znajdują się restauracje, butiki projektantów i zmysłowy widok na miasto. Jest również blisko Babilonia Feira Hype, miesięcznego przypadku, prezentuje modę, design, kulinarne i muzyczne artystów z podziemia, sensowny i niepowtarzalny dotyk. Wystawców, gości i koncerty z nadchodzących lub światowych znanych artystów i DJ dodać do doświadczenia, które jest jednym z najbardziej wspólne i zablokowane przez mieszkańców chcących poznać nowych trendów mody.


Brazylijczyk mody wciąż naznaczone estetycznym synkretyzmu - mieszaniną wpływów, tożsamości, koncepcji i trendów. To wyjątkowe połączenie jest stale wzbogacane przez projektantów Carioca, i można je znaleźć na imprezach najwyższej półki i sklepów, modnych centrów handlowych, a także w urokliwych targów mody w całym mieście.


Oprócz modnych dzielnic handlowych i centrach że pieprz miasto, są też liczne targi mody i odzieży. Jeden z najbardziej znanych z nich jest dwumiesięcznik impreza o nazwie "O Klaster", która łączy wyrafinowane i eksperymentalną mody, muzyki i gastronomii w pięknej rezydencji w dzielnicy Botafogo.

Jest miejsce na innych targach mody, takich jak ten, które odbyło się w każdą niedzielę, w słynnej dzielnicy Ipanema: w Feira Hippie rynku, co daje turystów i mieszkańców doskonałe szanse, aby zobaczyć i podziwiać zabytkowe skarby i doskonale pasują na retro eleganckiej sceniewyluzowana atmosfera, że tylko w Rio de Janeiro może dać, a na pewno dostarcza kilka ciekawych obiektów dla wszystkich zainteresowanych w Carioca sztuki i rzemiosła.

Każdy, kto szuka odzieży i obuwia po obniżonych cenach, powinien udać się do centrum miasta Centro, szczególnie wzdłuż ulic Rua Uruguaiana, Rua da Alfandega i Rua Buenos Aires, gdzie punkty handlowe dominują fronty ulicy w dzielnicy góry handlowego o nazwie "Saara".

Przy zakupie oryginalnej sztuki, dzielnicy Santa Teresa jest to miejsce spotkań dla wielu artystów, Rio i kreatywnych umysłów, tak wiele galerii sztuki zdobią wąskie brukowane uliczki i zaułki. Kawiarni, barów i restauracji w tej urokliwej okolicy przynieść ulgę dla zmęczonych stóp po długim dniu spędzonym na zakupach, podczas gdy niektóre piękne przykłady brazylijskiej grafiki można kupić w sąsiedztwie - od przystępne droższe, i konsekwentnie wyjątkowy.

Dla bardziej specjalistycznych elementów, takich jak instrumenty muzyczne, Rua da Carioca jest ulica z mnóstwem sklepów muzycznych, gdzie rodzime instrumenty brazylijskie takie jak Bahian gitar, Rabecas i Pandeiros można kupić - wszystkie one wspaniałe pamiątki i prezenty dla rodziny z powrotem do domu.

Z takiego płynu zrozumienia trendów, zainteresowań i poszukiwania doznań i doświadczeń, nie jest zaskoczeniem, że Carioca wyniki kreatywność w bardzo szerokiej ofercie materiałów i technik, co w konsekwencji wywołuje mało prawdopodobne i wspaniałe kreacje w dekoracyjnych, biżuterii, traktuje kosmetycznych i akcesoria.