Sport

Cariocas Kocham sport - od piłki nożnej, loty na paralotni, i wszystko pomiędzy. Każda plaża, las i zbiornik wodny w Rio de Janeiro świadczy o tym, że Cariocas są pośród trwałej miłości-romans z sportu i fitness.


I LOVE RIO bada rekreacji sportowej gór, plaż, morza i powietrza, udzielanie porad i wskazówek, w jaki sposób się zaangażować, a także fascynujące historie i przydatnych wskazówek. Profesjonalne i popularne sporty są objęte obok nowoczesnych trendów, takich jak okładziny i slack-stand-up wiosła, a także informacje na temat wycieczek, zajęć, lokalnych zespołów, siłownie i imprez konkurencyjnych.


image

Najróżniejszych URBAN SIŁOWNI NA ŚWIECIE


Bycie słoneczne miasto błogosławiony przez ciepłym klimacie, Rio de Janeiro to idealne miejsce do tworzenia stabilnych kultury sportu, jak ludzie są wystawione na ulicach przez optymalnej temperaturze. Słoneczne dni, ciepła i niebieski horyzonty stworzył kulturę intensywnie odkryty, gdzie zajęcia sportowe i odegrać ważną rolę w codziennym życiu w mieście.


Plaże do pływania, lasy do uprawiania turystyki pieszej i góry do wspinaczki zrobić z Rio de Janeiro, jeden z największych, najbardziej zabawnych, najbardziej zróżnicowanych, siłownie na wolnym powietrzu na świecie. Wydarzenia sportowe w całym mieście są idealnym miejscem na Cariocas połączyć swoją pasję do sportu z ich upodobaniem do towarzyskich i imponującego widowiska.


Ludzie w każdym wieku zebrać wzdłuż brzegów wielu plaż, dzień i noc, grając wszelkiego rodzaju sportów - surf, piłka plażowa, Siatkówka, Siatkówka stóp, gimnastyka, jogging, a nawet ważyć-lifting, żeby wymienić tylko kilka. Młodzież uczyć w piłkę wzdłuż plaż, podczas gdy starsi mogą korzystać z bezpłatnych siłownie i ćwiczenia z klas uprzejmości prefektury miejskiej.

Błękitne wody naładować w ciągu dnia, i hipnotyzować o zachodzie słońca - zawsze gościnny surferów, snowboardzistów na ciało, pływaków i nurków. Białe piaski stu brzegów poczuć się jak podczas gry w siatkówkę aksamitu, Siatkówka plażowa, na świeżym powietrzu piłkę, piłkę plażową, a Rio cały czas ulubiony sport "altinha."

Zielone lasy miejskie są domem dla pięknych wodospadów, jezior i małych tras przechodzących przez jedne z najbogatszych ekosystemów na Ziemi - bogatej flory, fauny i niezapomnianych zakątków atlantyckiej. Jeziora i laguny odzwierciedlenie w panoramie i są przedstawione przez ścieżek tworzył dla jazdy na rowerze, na rolkach, jogging, i działa - choć w żaden inny niż sam moment.

Skaliste wzgórza zaprosić skalnych wspinaczy zarobić widoki przywilej wspaniałe krajobrazy, wyspami i unikalnych perspektyw miasta poniżej. Szczyty tak otwarte i wysokie, aby dać wrażenie lotu - do pieszych lub do odważnych, którzy skakać i powiesić poślizg obok tropikalnych ptaków, którzy są właścicielami niebo nad Rio.


W przestrzeni publicznej i demokratycznej, plaże Rio są idealnym miejscem dla osób ze wszystkich środowisk społecznych i umiejętności przyszłych razem i cieszyć rekreacji sportowej. Niechętnie prostu usiąść i rozkoszować się promieniami słońca, większość Cariocas zdecydować się na bardziej aktywne i telefon zaangażowania z ich otoczeniem i przystosowały i opracowała szereg różnych dyscyplin sportowych, które są idealne na piaszczystym terenie.


Jeden sport, który rozgrywany jest w prawie każdej plaży w Rio, niezależnie od wielkości i demograficznych, jest "Futebol de areia", czy piłka plażowa. Przy większych plaż, takich jak "Praia do Flamengo," oraz w obszarach Strefy Zachodniej Rio, istnieją sieci i części piasku przeznaczone do rekreacji. Altinha, albo "trochę wysoki," to gra, w której piłka jest przekazywana w powietrzu między kręgami graczy, za pomocą stopy, łydki, kolana, ramiona i głowę. Złota zasada - że piłka pozostaje powietrza związany przez cały czas - nadaje sport jego nazwa.

Innym znanym sportem jest siatkówka i sądów można znaleźć na plażę w kolejce prawie wszystkie plaże w mieście, gdzie profesjonalistów i amatorów przybyli afiszować i doskonalić swoje talenty.

Istnieje również szeroki asortyment na bazie wody i sportowych, które Cariocas Goście gromadzą się na brzegu Rio. Pływacy gromadzą się w grupach dla pływa masowych i konkursy, podczas surfingu i ciała-snowboardzistów się do trudnych, czystych wodach dzielnicy Barra da Tijuca, a dalej do pobliskiego Recreio - jak również modne plaże dzielnic Copacabana, Ipanema i Leblon.

W tej chwili, Stand-Up Paddle jest modne wody rekreacji w Rio: sport, który polega na stojący na pokładzie podczas korzystania z wiosła do schodzenia przez fale. Działalność oferuje spokojne ćwiczenia towarzyszy wyjątkowy widok na krajobraz naturalny, łatwy do wykonywania, a także przyjemne na jeziora i laguny.

Nie wiąże się z macho i rebeliantów kultury lat 70. i 80., standard Surf pozostaje ważnym elementem kontrkultury Rio - i rósł licznych zwolenników ze względu na przepiękne plaże wchłoniętych przez miasto. Lokalne grupy surfingu czas i wysiłki na rzecz stworzenia konkursy skupiają krajowych i międzynarodowych mistrzów surfowania wzdłuż słynnych plaż Rio poświęcić.


Plaże stanowią jedną z głównych atrakcji turystycznych w Rio, a miejscowi zrobić świetny użytek z nich. Jednak piłka nożna ma najwyższy następuje w ogólnym Carioca sportowej kultury - głęboko zakorzenione w umysłach ludzi, to stała się częścią codziennego życia. Jest to zdecydowanie najbardziej cenione sportem w Brazylii, i Rio de Janeiro nie jest wyjątkiem.


Piłka nożna ma szczególną cechę przezwyciężenia różnic społecznych i mogą być odtwarzane tylko w dowolnym miejscu - być może, dlaczego stało się tak popularne na całym świecie, jak to zrobił. W rzeczywistości, w faveli jak w luksusowych przedmieściach, główne wydarzenia sportowe kręci się wokół niego.

Piłka nożna jest główną częścią kultury brazylijskiej, ponieważ jego migracji z Anglii w 1894 roku części także przyczyny popularności tego sportu i powszechności jest fakt, że jest łatwo dostępne i mogą być odtwarzane na wielu terenach. Cariocas widać doskonalą swoje umiejętności z piłką po całym mieście, od piaszczystych plaż na krętych ścieżkach faveli.

Rio znajdują się jedne z najbardziej znanych i obsługiwanych drużyn piłkarskich w Brazylii, której gry są hostowane na słynnej Maracanã przez cały rok.

Istnieje kilka mistrzostwa że Cariocas naśladowania, trzymając namiętne sojusze z różnymi zespołami. W "Campeonato de Futebol Carioca" lub Carioca Soccer Championship, jest konkurencja stanu Rio de Janeiro, która istnieje pod jedną postacią lub inną od roku 1906. Najbardziej popularne i udane zespoły są Flamengo, Botafogo, Vasco i Fluminense.

Najważniejszym National Cup jest nazywany "Campeonato Brasileiro," czy Mistrzostwa Brazylijczyk, znany jako "Brasileirão", który powstał w 1959 roku i składa się z czterech działów. W "Copa do Brasil", czyli Puchar Brazylijczyk, została założona w 1989 roku i ma większą liczbę zespołów reprezentujących większy przekrój stanów w kraju. Mistrzowie obu tych konkursach krajowych mają zagwarantowane miejsce w "Copa Libertadores da América" lub Liberty Puchar Ameryki.

Wariant Beach soccer pozostaje szczególnie popularne, ze miasto służąc jako piękne kulisy do wielu międzynarodowych konkursów.


Cudownie zróżnicowana topografia i krajobraz Rio nadaje się do szerokiej gamy zajęć sportowych. Lasy i góry oferują wspaniałe możliwości do uprawiania turystyki pieszej, wspinaczki i sportach wytrzymałościowych.


Wraz parkach, zwłaszcza na "Aterro do Flamengo" lub Flamengo Park, rzesze biegaczy, spacerowiczów tight-linowe, ciężarowców, rolkarzy i rowerzystów gromadzą flex swoje mięśnie i pot stresów dnia. Konkurencyjne trasy są regularnie organizowane przez miasto zgromadzić duże połacie miłośników fitness.

Capoeira jest formą sztuki, sportu walki, która łączy w sobie taniec, muzykę i sztukę, a odbywa się śpiewanie i perkusję. Powstał na początku 16 wieku przez brazylijskich niewolników dziedzictwa Afryki, jako sposób maskowania techniki walki, ukrywając je w ruchy taneczne. Pod koniec 2014 roku nadano UN stanu dziedzictwa kulturowego.

Prywatne siłownie i kluby sportowe w obfitości, zapewniając szeroką gamę urządzeń i klas, aby zaspokoić każdy gust fitness. Samo miasto promuje aktywny styl życia jego mieszkańców, poprzez kampanie reklamowe podkreślające wartość Rio jako cenne narzędzie, aby zachować zdrowie.

Dziesiątki siłownie publicznych dla osób starszych są umieszczone po drugiej stronie miasta w wielu parkach, ogrodach, a nawet wzdłuż plaż: rząd zainwestował w udanych inicjatyw zdrowotnych i sportowych do poprawy kondycji populacji, utworzenie bezpłatne plenerowe siłownie i masy ciała w parki i wspólnoty, aby zachęcić i poszerzyć dostęp do rekreacyjnego praktyce fitness.


Rio de Janeiro to duże miasto, rozciągające się przez obszar ponad 4400 kilometrów kwadratowych zbudowane tuż obok plaży, z wielu lagun, a obok wspaniałych wzgórz, lasów i formacje skalne - Tak, nie jest zaskoczeniem, że jazda na rowerze jest tak dużo ceniona wśród Cariocas, a państwo ma wbudowane ponad 360 kilometrów tras rowerowych miejskich, z których wiele przecinają jedne z najbardziej pożądanych widoków w mieście i okolicach.


Ponieważ niektóre sporty są również idealne do oglądania, stają się ważne wydarzenia turystycznie - siatkówka, żeglarstwo, wyścigów samochodowych, sztuki walki, Jujitsu i capoeira zawsze przyciągają uwagę Cariocas i turystów.


Dzisiaj, Rio de Janeiro, jest uważana za jedną ze stolic sportowych świata - gościć w lwice międzynarodowych zawodów sportowych, jak również zapewnienie podatny grunt dla niekończący się strumień zdarzeń i działań.


Aby potwierdzić zaangażowanie Rio do sportu i fitness, miasto grał niezapomniane gospodarzem Mistrzostw Świata w 2014 roku i został wybrany jako miejsce dla bardzo prestiżowych Igrzysk Olimpijskich w roku 2016. W mieście znajduje się serwer z roczną Rio Sport Show, targi sprzętu sportowego, usługi, siłownie i kluby.

W 2015 roku, stan gospodarzem wielu imprez sportowych, by uczcić 450-rok Rio istnienia, w tym długich i możliwość eksperymentowania 14 różnych imprez sportowych i rekreacyjnych na całym wybrzeżu pomiędzy dzielnicami Leme i Recreio dos Bandeirantes.

Co roku miasto znajduje się również Mistrzostwa Świata Capoeira, które korzysta z udziałem siedemnastu krajach. Konkurencja oferuje Capoeira artystom możliwość zaprezentowania swoich talentów szerszej publiczności, a otrzymane bardzo poszukiwane międzynarodowym uznaniu.

W "Desafio da Paz" (Wyzwanie Pokoju) są imprez sportowych, które odbywają się w uliczki najznakomitszych faveli Rio, którego gospodarzem światowej sławy Grupo Kultury Afroreggae (Afroreggae grupy kulturowej).


Desafio da Paz stał się cenionych częścią kalendarza sportowego w mieście, oferującym szereg imprez w społecznościach na całym obszarze metropolitalnym. U podstaw projektu jest chęć promowania pokoju i owoce kulturalnych i sportowych, które oferuje spokojne otoczenie społeczne.


Popularny sportowej rekreacji, które powstały w faveli jest latawiec latające. Młodzi i starzy mieszkańcy spędzili lata doskonalenia sztuki konstruowania latawców i przeprowadzanie konkursów na niebie.

Rio de Janeiro jest słoneczny i ciepły, naturalny zapraszając wyjść i uprawiania sportów - zaproszenie miasto rozciąga się na całym świecie do wszystkich, którzy chcą grać.